Diskusní téma: Diskuze

Datum: 08.12.2016

Vložil: Kléma

Titulek: Kurva!Kača

Zdravím všechny hudební znalce,pane Vacuško.Doporučuji přečíst můj článek na stránkách kapely Cayman celý!Myslím si,že jsem

Datum: 06.12.2016

Vložil: dalos

Titulek: kaca

ja jen za me uz je to sice pryc,ale kdyz to poradal honza bylo vsem jasne dopredu kdy kdo bude hrat davno dopredu,zrejme nyni vazla nekde komunikace???

Datum: 06.12.2016

Vložil: Vaci

Titulek: Re: kaca

Však ja neříkám ze to tak nebylo :). To uz jsem psal předtím ze komunikace atd dobré nebylo

Datum: 06.12.2016

Vložil: KLÉMA

Titulek: Zase ta Kača

Jménem kapely Cayman,děkuji Vacimu za ohodnocení našeho souboru!

Datum: 06.12.2016

Vložil: Vaci

Titulek: Re: Zase ta Kača

Já nehodnotil soubor Cayman, jen sem řekl že mě to tak přišlo...
To co si napsal na vaše stránky neznělo pozitivně zase skrz Bleeding.

Datum: 01.12.2016

Vložil: Martin

Titulek: Kačena z pohledu Cayman

https://www.cayman.wbs.cz/Aktuality.html

Datum: 02.12.2016

Vložil: Vaci

Titulek: Re: Kačena z pohledu Cayman

To si dělá prdel ne ?
Jak že se nám nechce na úvod?!!
A nechci se nějak povyšovat ale na Bleeding bylo na place víc lidí než na Cayman...

Datum: 03.12.2016

Vložil: Martin

Titulek: Re: Re: Kačena z pohledu Cayman

Hele, my víme že jsme se domluvili jednoduše, Honza řekl že začnou a tím to pro mě končilo. Dramaturg nejsem a neorganizoval jsem to. A po všech těch letech co jsme končili nebo začínali bylo příjemné hrát rozumně. Navíc mi opravdu nebylo dobře. A po bitvě je každý generál. Dopadlo to dobře, lidi byli spokojení a na tom záleží.

Datum: 29.11.2016

Vložil: Vaci

Titulek: kača

Yes... po téhle stránce to špatné bylo no... ale nakonec byla sranda a lidi pařili :) :)- A za Bleeding děkuji za pomoc při foreho dárečku :D :)

Datum: 27.11.2016

Vložil: dalos

Titulek: kača 2016

vic se vyjadřovat nechci,zbejva mi jen souhlasit se vsim,tak nekdy priste zatim zdarec

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek