Diskusní téma: Diskuze

Datum: 27.11.2016

Vložil: Martin

Titulek: Kača 2016

Servus kolegové! Takže akce pro mě celkem příjemná až na zdravotní problémy (které se bohužel podepsaly na mém výkonu). Co je ale tristní je organizační stránka. Nerozpakuju se říct že kdyby se to organizovalo stylem dones co máš doma, něco z toho bude tak by to nedopadlo o moc hůř. Akci samotné nelze upřít kouzlo, ale co jí předchází a co pak následuje to je opravdu Po nás potopa! I tak si ale nenechám pokazit dobrý dojem z účasti a fanoušků, kteří se bavili skvěle. Není nad lidi, kteří to umí rozjet! Vám všem vřelé díky!

Datum: 24.11.2016

Vložil: dalos

Titulek: kaca

zdarec,jo jo je to tak,at je to jak je to melo to bejt dohodnuty predem,ale prej se to doladi az na miste??tak snad jo??doufam ze dojdu jsem nachcipanej jak kurva,v tomhle necase venku toho moc nevylecim,ale snazim se,uz jsem od pondeli nemel pivo????at je to jak je to,muj nazor je ze posledni kapela by mela zacit,aale opravdu zacit nejpozdeji o pulnoci

Datum: 25.11.2016

Vložil: Martin

Titulek: Re: kaca

Takže protože to NIKOHO z organizátorů (ať už je to kdokoli) nezajímá tak jsme se domluvili že začne Cayman, pak Satyr a pak ať si kluci střihnou. A nebudu vůůůůbec předstírat že nejsem nasraný protože tohle je zorganizovaný jak z nějakého špatného filmu. Prostě fušeřina!

Datum: 24.11.2016

Vložil: Kléma

Titulek: ???

Nazdar dacani.Uvádín věc na pravou míru:Opravdu jsem řekl,že neodehraji hodinový set vtahu,ale myslel jsem s přestávkou.Pokud dobře počítám,když Satyr a Cayman budou hrát po půlhodině na začátku a na konci,o zbývající čtyři hodiny se rozdělí Vanderoy a B.H.Nemluvě,jak správně podotkl Daloš,pro zvukaře je to na posrání.Klidně přenecháme smetanu druhým a odehrajeme to od 19.30 do 21.00.Připomínky prosím do diskuze na www.cayman.wbs.cz

Datum: 20.11.2016

Vložil: dalos

Titulek: katerina

no jo,ne kuwaa,alekurva,to bude zvukar naramne nadsenej kazdou pul hodinu ci pak hodinu to predelavat??takze tam zas budem od zacatku az do konce??ale kdyz uz tak tak ten konec aspon prvni ne???zdarec

Datum: 20.11.2016

Vložil: Vaci

Titulek: Re: katerina

doufám že uplnej konec odehrají caymani ... fore slaví ty narozky tak bych se chtěl toho pití zavčas zúčastnit :D

Datum: 19.11.2016

Vložil: Vaci

Titulek: Kača

Zdarec.Mluvil jsem s klémem...prej to neodehraje v kuse tak se prej budem střídat...budem hrát pul hodky či tak první a pak pul hodky poslední něco předposlední ...

Datum: 19.11.2016

Vložil: Martin

Titulek: Re: Kača

Kuwaaaa :(

Datum: 13.10.2016

Vložil: dalos

Titulek: vaci

jo dobry omylem sem si pustil hned tu dalsi a to je petra janu TO MAME MLADEŽ CO??,snad ten vikend už nebude prochcanej,tak zatim zdarec,za tu dobu co nebyla zkouska to bude napadu uz se mooooooc tesim zdarec

Datum: 18.10.2016

Vložil: Vaci

Titulek: Re: vaci

To ale není vubec špatnej nápad ... to máme mládež !! :D

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek